21/10/2014 15:30
Nawigacja
O SZKOLE
Nasza Szkoła
Kadra Pedagogiczna
Pedagog Szkolny
Doradca Zawodowy
Doradca Metodyczny
Świetlica Szkolna
Dane Kontaktowe
DOKUMENTY SZKOLNE
Statut Szkoły
Koncepcja pracy 2011-2014
Ewaluacja wewnętrzna
Program wychowawczy
Program profilaktyki
DLA NAUCZYCIELI
Prawo oświatowe
MEN
OKE ŁÓDŹ
Kuratorium Oświaty Kielce
DLA UCZNIóW
Wykaz Podręczników
Kalendarz roku szkolnego 2013/2014
Plan zajęć
Przerwy międzylekcyjne
Rok Korczaka
GRA
Samorząd Uczniowski
Nasze prace z grafiki
ZAJĘCIA DODATKOWE
klasy pierwsze
klasy drugie
klasy trzecie
DLA RODZICóW
Informacje dla rodziców
Wycieczka zagraniczna
Zielona Szkoła
-sportowe
-artystyczne
Olimpiady, konkursy, laureaci
Osiągnięcia sportowe
UKS "ŹRODEŁKO"
REKRUTACJA
Oferta na rok szkolny 2013/2014
Zasady rekrutacji 2014r.
kwestionariusz ucznia
kwestionariusz ucznia spoza obwodu szkoly
Nasi Absolwenci
Rocznik 2002
Rocznik 2003
Rocznik 2004
Rocznik 2005
Rocznik 2006
Rocznik 2007
Rocznik 2008
Rocznik 2009
Rocznik 2010
Rocznik 2011
Rocznik 2012
Rocznik 2013
Rocznik 2014
Powitanie
Witaj na stronie Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Styczniowych w Pińczowie!

Konkurs "Sprawdź swoją wiedzę o Rosji"
"Sprawdź swoją wiedzę o Rosji". Wewnątrzszkolny konkurs z nagrodami, w którym mogą wziąć udział wszyscy uczniowie naszego gimnazjum. Szczegółowe informacje znajdziecie na tablicy ogłoszeń obok sali 32.
14.10.2014r. DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
Z okazji Dnia Nauczyciela, życzymy całemu Gronu Pedagogicznemu dużo zdrowia, energii i wytrwałości, byście mogli w pełni realizować swoje plany życiowe i zawodowe.


WAŻNE !!!!!!!!
13.10 (poniedziałek) i 14.10.2014r. (wtorek) są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.
XIII Międzynarodowy Bieg Zdrojowy w Busku Zdroju
21 września nasze biegaczki wzięły udział w XIII Międzynarodowym Biegu Zdrojowym w Busku Zdroju. Jest to impreza lekkoatletyczna, w której biegaczki naszej szkoły biorą udział od kilku lat.
UWAGA UWAGA


25 września 2014 roku odbędą się zebrania z rodzicami.

KLASY I - godzina 16:30 spotkanie z dyrektorem na stołówce szkolnej;

KLASY II - godzina spotkań przekazana zostanie uczniom przez wychowawców poszczególnych klas;

KLASY III- godzina 17:00 spotkanie z dyrektorem na szkolnej stołówce;

WSZYSTKICH RODZICÓW, OPIEKUNÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
I PO ... WAKACJACH ;)
Witamy wszystkich naszych Uczniów, Grono Pedagogiczne i Pracowników Niepedagogicznych po wakacjach. Pełni energii i entuzjazmu zaczynamy nowy rok szkolny 2014/2015. Życzymy wszystkim wielu sukcesów :)
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014


Dnia 26 czerwca 2014 roku o godzinie 17:00 na hali sportowej Gimnazjum nr 1 odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich.


27 czerwca 2014 roku odbędzie się zakończenie roku szkolnego klas pierwszych i drugich.
Msza święta odbędzie się o godzinie 8:00 po mszy około godziny 9:00 uroczyste zakończenie odbędzie się w szkole na hali sportowej.
NIECH ŻYJE BAL!
Po raz kolejny absolwenci naszego gimnazjum mieli niewątpliwą przyjemność wzięcia udziału w balu, który stał się naszą szkolną tradycją. Odświętnie ubrani i bardzo przejęci, zebrali się w stołówce szkolnej, bowiem mieli świadomość, że są uczestnikami balu, a nie jakiejś tam dyskoteki. Wyjątkowy był też poczęstunek, który serwowali swoim pociechom nie mniej przejęci rodzice. Dzięki temu każdy mógł się poczuć jak Król i Królowa balu. Zabawa była przednia, bo DJ-e przygotowali wspaniałą muzykę. Podczas imprezy były liczne dedykacje – w tym dla Wojtka Dominka, który właśnie skończył 16 lat! Lwy i lwice parkietu szalały aż do północy, a najbardziej Damian Strzelecki, którego po raz ostatni pozdrawiamy na naszej stronie. Jeśli zadowolenie z balu można mierzyć bólem nóg, to ten bal był wyjątkowo udany!
BLISKIE SPOTKANIA Z ORTOGRAFIĄ
23.05.2014 roku o godz.10.00 w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury odbył się
I Powiatowy Konkurs Ortograficzny pod hasłem Mistrz Ortografii. Wzięli w nim udział uczniowie szkół gimnazjalnych z powiatu pińczowskiego. Honorowy patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów.
DZIEŃ OTWARTY – DNIEM UŚMIECHU
Od czterech lat w czerwcu gimnazjaliści zapraszają swoich młodszych kolegów na festyn sportowo- rekreacyjny. W tym roku patronat nad imprezą przejął SU, opiekunkami imprezy od początku są panie Izabella Piątek i Wiesława Szafirska – Madej.
3 czerwca od rana w napięciu czekaliśmy na gości. Nasi młodzi koledzy zaczęli od zwiedzania szkoły pod opieką wykwalifikowanych przewodników. Oprócz możliwości obejrzenia wszystkich pomieszczeń, w czterech salach przygotowane zostały prezentacje:
w sali 11 można było zobaczyć ile cukru zawierają różne produkty spożywcze oraz dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat odżywiania ( prezentację demonstrowały Kasia Poros , Angelika Soja i Ola Jakubowska wraz z p. Moniką Mach), w sali 22 młode czarownice ( Kasia Ruczyńska, Ania Nowak, Natalia Błaszczyk, Iza Szostak i Dawid Różalski przygotowani przez p, Agnieszkę Młyńczak) udowadniały nam, że dziwne sztuczki to nie magia a fizyka, a w Sali 31 Szymon Pytel, Daniel Nowacki i Damian Kucybała wspierani przez p. Urszulę Dusik prezentowali projekt skateparku. W Sali 38 można było za to obejrzeć spot reklamujący szkołę, nakręcony i przygotowany przez Emila Musiała, Pawła Gorczycę i aktorów Ernesta Lemańczyka, Damiana Strzeleckiego, Adriana i Konrada Wersockich.
Dni otwarte w Chrobrzu.
W dniu 28.05.2014 roku uczniowie z klas III naszej szkoły wybrali się do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu na dzień otwarty. Zainteresowani zwiedzili szkołę z nauczycielem wychowania fizycznego panem Stanisławem Steckiewiczem. Szkoła okazała się bardzo dobrze wyposażona, odnowiona, czysta i schludna. Placówka leży na terenie parku przy Pałacu Wielopolskich. Oczywiście zrobiliśmy sobie zdjęcia przy platanie – chlubie parku, a następnie zostaliśmy oprowadzeni po pałacu Wielopolskich, który został zamieniony na muzeum. Wszyscy słuchali z zaciekawieniem opowiadania przewodnika, a potem wygłodniali udaliśmy się na stołówkę na poczęstunek. Wizyta w Chrobrzu była sympatyczna i pouczająca. Podsumowując, z czystym sumieniem zachęcamy do pójścia do tej szkoły.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
certyfikat
Dni do Wakacji
Telefon Zaufania
facebook
Wygenerowano w sekund: 0.01 347,104 Unikalnych wizyt