Nawigacja
O SZKOLE
Nasza Szkoła
Kadra Pedagogiczna
Pedagog Szkolny
Doradca Zawodowy
Doradca Metodyczny
Świetlica Szkolna
Dane Kontaktowe
DOKUMENTY SZKOLNE
Statut Szkoły
Koncepcja pracy 2011-2014
Ewaluacja wewnętrzna
Program wychowawczy
Program profilaktyki
DLA NAUCZYCIELI
Prawo oświatowe
MEN
OKE ŁÓDŹ
Kuratorium Oświaty Kielce
DLA UCZNIóW
Wykaz Podręczników
Kalendarz roku szkolnego 2013/2014
Plan zajęć
Przerwy międzylekcyjne
Rok Korczaka
GRA
Samorząd Uczniowski
Nasze prace z grafiki
ZAJĘCIA DODATKOWE
klasy pierwsze
klasy drugie
klasy trzecie
DLA RODZICóW
Informacje dla rodziców
Wycieczki
-sportowe
-artystyczne
Olimpiady, konkursy, laureaci
Osiągnięcia sportowe
UKS "ŹRODEŁKO"
REKRUTACJA
Oferta na rok szkolny 2013/2014
Zasady rekrutacji 2014r.
kwestionariusz ucznia
kwestionariusz ucznia spoza obwodu szkoly
Nasi Absolwenci
Rocznik 2002
Rocznik 2003
Rocznik 2004
Rocznik 2005
Rocznik 2006
Rocznik 2007
Rocznik 2008
Rocznik 2009
Rocznik 2010
Rocznik 2011
Rocznik 2012
Rocznik 2013
Powitanie
Witaj na stronie Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Styczniowych w Pińczowie!


LAUREACI 2014
Zakończyły się tegoroczne kuratoryjne konkursy przedmiotowe. Mimo, że mieliśmy dużo większe oczekiwania, ostatecznie na uroczystości podsumowania tegorocznej edycji konkursów pojechali dwaj uczniowie: Piotr Pasternak z IIIA, laureat konkursu z historii, przygotowywany przez p. Annę Maj oraz Jarek Kretskyi z IIIE, laureat konkursu z języka rosyjskiego, którego uczy p. Anna Zacharz. Gratulujemy uczniom i nauczycielom!

WIOSENNY TURNIEJ PILKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH O PUCHAR GWARDIANA KOŚCIOŁA POD WEZWANIEM NAWIEDZENIA NMP W PIŃCZOWIE
11 kwietnia 2014 w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Pińczowie odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt ze szkół gimnazjalną powiatu pińczowskiego. Turniej uświetnili swą obecnością p. v-ce Starosta Marek Omasta , o. Wojciech Madej ( sponsor turnieju) i dyrektor ZSZ p. Tadeusz Niewygoda.

DNI OTWARTE W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. STANISŁAWA STASZICA W PIŃCZOWIE
Kolejną atrakcją dla uczniów klas III stały się dni otwarte w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Pińczowie. Wszyscy, którzy od września zamierzają podjąć naukę w tego typu szkole w dniu 10 kwietnia udali się z wizytą do ZSZ.

DNI OTWARTE W LO
Jak co roku, 28 marca, uczniowie klas III zostali zaproszeni przez Dyrekcję, Grono Pedagogiczne i uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja na dzień otwarty. Podczas wizyty goście mieli możliwość zapoznać się z ofertą LO- przygotowane pokazy artystyczne, kabaretowe, wokalne, taneczne, sportowe spotkały się z aplauzem publiczności zgromadzonej na sali gimnastycznej. Gimnazjaliści zostali następnie oprowadzeni po szkole, zapoznając się z salami lekcyjnymi i pedagogami licealnymi. Ponadto wzięli też udział w przygotowanych zajęciach. Szczególnie miło było zobaczyć naszych absolwentów, których talenty rozwinęły się w liceum

ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ DO GIMNAZJUM
W ostatnim tygodniu marca Dyrekcja gimnazjum rozpoczęła odwiedziny w szkołach podstawowych z obwodu w celu przedstawienia oferty gimnazjum. Zgodnie z harmonogramem przedstawiciele gimnazjum odwiedzili SP w Bogucicach, Gackach i Zagości spotykając się z rodzicami przyszłych gimnazjalistów.

Coca-Cola Cup
Dnia 26.03.2014 r. odbyły się Eliminacje Etapu I Rundy 1 turnieju Coca - Cola CUP. Udział wzięły 4 drużyny :

- Gim. nr 1 w Pińczowie - I miejsce

- Gim. w Kijach - II miejsce

- Gim. w Wiślicy - III miejsce

- Gim. nr 2 Pińczowie - IV miejsce

Wszystkim gratulujemy wygranych. Powodzenia w dalszych eliminacjach !

Targi Edukacyjne
W środę 26 marca uczniowie klas trzecich wzięli udział w Targach Edukacyjnych, na których zaprezentowały się najbardziej prestiżowe firmy oferujące pomoce naukowe, meble szkolne, wyposażenie placówek oświatowych, a także programy komputerowe i multimedia.
W halach wystawienniczych pojawiły się także interesujące prezentacje placówek oświatowych i różnego typu szkół. Prezentowały się zarówno szkoły średnie jak i uczelnie wyższe z terenu całej Polski. Mogliśmy obejrzeć min. model drukarki 3D.
Zadowoleni wróciliśmy do szkoły.

Bezpieczny Internet
W miesiącu marcu uczniowie klas drugich naszego gimnazjum spotkali się ze specjalistą ds. nieletnich z Komendy Powiatowej Policji w Pińczowie

Grochowiska 2014
W sobotę, 22 marca obchodziliśmy kolejną już, 151 rocznicę bitwy na Grochowiskach, w której Polacy pokonali Rosjan w powstaniu styczniowym. Tradycyjnie już nauczyciele, uczniowie i pracownicy szkoły wzięli udział w uroczystościach rocznicowych. Duża grupa gimnazjalistów ruszyła trasą rajdu pieszego, aby po dotarciu na Grochowiska wziąć udział w uroczystym apelu przy pomniku powstańców.

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej
17.03.2014r. w naszym gimnazjum odbył się kolejny Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej w ramach XXXVII Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”.

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA
21 lutego odbył się XI Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr1 w Pińczowie dla szkół gimnazjalnych. W zmaganiach brały udział zespoły z Działoszyc, Zbludowic, Gimnazjum nr1 i nr2 w Pińczowie.
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
certyfikat
Dni do Wakacji
Telefon Zaufania
facebook