25/10/2014 06:12
Nawigacja
O SZKOLE
Nasza Szkoła
Kadra Pedagogiczna
Pedagog Szkolny
Doradca Metodyczny
Świetlica Szkolna
Dane Kontaktowe
DOKUMENTY SZKOLNE
Statut Szkoły
Koncepcja pracy 2011-2014
Ewaluacja wewnętrzna
Program wychowawczy
Program profilaktyki
DLA NAUCZYCIELI
Prawo oświatowe
MEN
OKE ŁÓDŹ
Kuratorium Oświaty Kielce
DLA UCZNIóW
Wykaz Podręczników
Kalendarz roku szkolnego 2013/2014
Plan zajęć
Przerwy międzylekcyjne
JAK SIĘ UCZYĆ W DOMU
GRA
Samorząd Uczniowski
Nasze prace z grafiki
ZAJĘCIA DODATKOWE
klasy pierwsze
klasy drugie
klasy trzecie
DLA RODZICóW
Informacje dla rodziców
Wycieczka zagraniczna
Zielona Szkoła
POSTAWY RODZICIELSKIE I ICH WPŁYW NA DZIECI
-sportowe
-artystyczne
Olimpiady, konkursy, laureaci
Osiągnięcia sportowe
UKS "ŹRODEŁKO"
REKRUTACJA
Oferta na rok szkolny 2013/2014
Zasady rekrutacji 2014r.
kwestionariusz ucznia
kwestionariusz ucznia spoza obwodu szkoly
Nasi Absolwenci
Rocznik 2002
Rocznik 2003
Rocznik 2004
Rocznik 2005
Rocznik 2006
Rocznik 2007
Rocznik 2008
Rocznik 2009
Rocznik 2010
Rocznik 2011
Rocznik 2012
Rocznik 2013
Rocznik 2014
Powitanie
Witaj na stronie Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Styczniowych w Pińczowie!

INTEGRUJEMY SIĘ!
W dniu 16 października, 79 uczniów klas I naszego gimnazjum ruszyło na wyjazd integracyjny odbywający się pod hasłem- Poznajemy uroki Małej Ojczyzny. Na początek zatrzymaliśmy się w Kijach, aby w kościele parafialnym obejrzeć replikę ornatu Mściwoja ze Skrzynna, rycerza który pod Grunwaldem zabił Ulricha von Jungingena. Następnie udaliśmy się do Podzamcza Chęcińskiego, gdzie zwiedzaliśmy Regionalne Centrum Naukowo – Technologiczne im. Leonardo da Vinci.
PEDAGODZY W KRZYWYM ZWIERCIADLE
14 października – Dzień Edukacji Narodowej. Okazja do życzeń, kwiatów, uśmiechów. Aby uczcić ten dzień uczniowie przygotowali apel. Przedstawili w nim pracę nauczyciela widzianą oczyma tych, którzy uważają, że uczyć innych może każdy. Popisy woźnych, nauczycieli i uczniów w klasie „specjalnej troski” wzbudziły wesołość widowni. Swój talent kabaretowy podczas występów ujawnili Ania Lenczowska, Gabrysia Janusz, Łukasz Gembarzewski i Łukasz Duda. Apel ubarwiły popisy wokalne Julii Radek, Ani Garuli, Ani Lenczowskiej i Michała Gernanda. Oprócz nich w występie udział wzięli: Paulina Cieślak, Wiktoria Chrobot, Eliza Curyło, Ola Jakubowska, Paulina Kita, Weronika Mrozik, Kaja Pasek , Natalka Plesner, Daria Woźniak, Zuzia Woźniczka, Patrycja Wójtowicz, Kuba Bogdan, Grzesiek Paluch, Sebastian Pietrzyk i Jasiek Rusak. Apel przygotowały: Jolanta Kular, Wiesława Szafirska – Madej, Izabella Piątek i Ewa Książek. Po południu występ naszych artystów obejrzeli też goście i przedstawiciele władz zaproszeni na uroczyste obchody DEN w gminie Pińczów. Dodatkową atrakcją był też występ absolwentki naszego gimnazjum Magdaleny Paradziej.
MAMY NOWY SAMORZĄD
10 października odbyły się demokratyczne wybory do SU. Wybory poprzedziła dwutygodniowa kampania wyborcza, podczas której kandydaci poprzez plakaty wyborcze , spotkania i barwne obietnice nakłaniali wyborców do poparcia. Podczas głosowania na kartach wyborczych znalazło się 35 nazwisk, a każdy wyborca zgodnie z regulaminem mógł oddać głos na 3 kandydatów. Uprawnionych do głosowania było 246 osób. Zagłosowało 216 uczniów, czyli blisko 88%.
SPOTKANIA Z HISTORIĄ
29 września grupa pasjonatów historii z klas II i III pod opieką p. Wiesławy Szafirskiej – Madej wzięła udział w XVIII Spotkaniach Historycznych w Miejsko- Gminnej Bibliotece Publicznej. Tegoroczne spotkania poświęcone były I wojnie światowej i odbywały się pod hasłem "Ta, co nie zginęła...Dawny powiat pińczowski w wielkiej wojnie”
Konkurs "Sprawdź swoją wiedzę o Rosji"
"Sprawdź swoją wiedzę o Rosji". Wewnątrzszkolny konkurs z nagrodami, w którym mogą wziąć udział wszyscy uczniowie naszego gimnazjum. Szczegółowe informacje znajdziecie na tablicy ogłoszeń obok sali 32.
14.10.2014r. DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
Z okazji Dnia Nauczyciela, życzymy całemu Gronu Pedagogicznemu dużo zdrowia, energii i wytrwałości, byście mogli w pełni realizować swoje plany życiowe i zawodowe.

WAŻNE !!!!!!!!
13.10 (poniedziałek) i 14.10.2014r. (wtorek) są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.
XIII Międzynarodowy Bieg Zdrojowy w Busku Zdroju
21 września nasze biegaczki wzięły udział w XIII Międzynarodowym Biegu Zdrojowym w Busku Zdroju. Jest to impreza lekkoatletyczna, w której biegaczki naszej szkoły biorą udział od kilku lat.
UWAGA UWAGA


25 września 2014 roku odbędą się zebrania z rodzicami.

KLASY I - godzina 16:30 spotkanie z dyrektorem na stołówce szkolnej;

KLASY II - godzina spotkań przekazana zostanie uczniom przez wychowawców poszczególnych klas;

KLASY III- godzina 17:00 spotkanie z dyrektorem na szkolnej stołówce;

WSZYSTKICH RODZICÓW, OPIEKUNÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
I PO ... WAKACJACH ;)
Witamy wszystkich naszych Uczniów, Grono Pedagogiczne i Pracowników Niepedagogicznych po wakacjach. Pełni energii i entuzjazmu zaczynamy nowy rok szkolny 2014/2015. Życzymy wszystkim wielu sukcesów :)
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014


Dnia 26 czerwca 2014 roku o godzinie 17:00 na hali sportowej Gimnazjum nr 1 odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich.


27 czerwca 2014 roku odbędzie się zakończenie roku szkolnego klas pierwszych i drugich.
Msza święta odbędzie się o godzinie 8:00 po mszy około godziny 9:00 uroczyste zakończenie odbędzie się w szkole na hali sportowej.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
certyfikat
Dni do Wakacji
Telefon Zaufania
facebook
Wygenerowano w sekund: 0.01 347,766 Unikalnych wizyt